Opublikowany: sob, Maj 9th, 2020

Nowe urządzenia w parku już są

Teraz wykazać będą się mogli najmłodsi lubinianie – w Parku Linowym właśnie stanął minipark sprawnościowy dla kilkulatków. Atrakcja jest już prawie gotowa, teraz trzeba tylko czekać, aż rząd pozwoli korzystać z obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Atrakcje byłyby gotowe już kilka tygodni temu, gdy wszystkiego w naszym kraju nie wstrzymała epidemia koronawirusa. Mieszkańcom zabroniono wstępu do parku, a firmy, które zajmują się montażem podobnych urządzeń, tymczasowo ograniczyły działalność.

Dziś wszystko powoli wraca do normy. – Kończymy właśnie montaż miniparku sprawnościowego dla najmłodszych. To atrakcja dedykowana szczególnie dzieciom od 2 do 5 lat, wnioskowali o nią sami rodzice – tłumaczy Karolina Haduch, kierownik Parku Linowego.

W przyszłym tygodniu w parku pojawi się jeszcze jedna atrakcja dla dzieci – interaktywna piaskownica. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Źródło: Lubin.pl/ Fot. Park Linowy Lubin

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..