Opublikowany: śr, Cze 24th, 2020

Napad w zakładzie pracy: 33-latkowi grozi dożywocie (WIDEO)

Wracamy do sprawy ataku na jedną z pracownic legnickiego zakładu Elpena Patelec, do którego doszło na początku czerwca. Policja zatrzymała już 33-letniego Adriana W., byłego pracownika firmy i oskarżyła go o usiłowanie zabójstwa. Grozi mu dożywocie.

3 czerwca mężczyzna wszedł na teren zakładu, a kiedy spotkał jedną z pracownic, zażądał wydania pieniędzy. Gdy ta odmówiła, zaatakował ją. W efekcie, kobieta wymagała pomocy lekarskiej. Dzięki reakcji kolegów trafiła do legnickiego szpitala. Jak wynika dotychczasowych z ustaleń, agresor ominął ochronę i wszedł na teren zakładu w celach rabunkowych.

Okazał się nim 33-letni Adrian W., który wiele lat temu pracował w zakładzie Elpena Patelec. Mężczyzna nie miał stałego miejsca zamieszkania, przebywał na terenie Legnicy i okolic. Do ataku najprawdopodobniej wykorzystał nóż, który miał przy sobie w chwili zatrzyzmania.

Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany. Za usiłowanie zabójstwa, w związku z usiłowaniem rozboju, Adrianowi W. grozi teraz przynajmniej 12-letnia odsiadka, a nawet dożywotni pobyt w więzieniu.

Więcej w materiale wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..