Motocyklista zderzył się z osobówką (WIDEO)

wypadek hutnicza (7)Motocyklista trafił do lubińskiego szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło po godzinie 13 na skrzyżowaniu ulic Hutniczej i Jana Pawła II. Ruch w tym miejscu jest znacznie utrudniony, kierowcy muszą uważać.

W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe oraz motocykl. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci z wydziału ruchu drogowego, kobieta kierująca renault megane jechała ulicą Jana Pawła II od strony Obory w kierunku centrum. Natomiast motocyklista jechał ulicą Hutniczą od strony stadionu w kierunku obwodnicy.

– Doszło do zderzenia tych pojazdów, dodatkowo motocyklista uderzył jeszcze w skodę. Mężczyzna został przewieziony do lubińskiego szpitala, pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli obrażeń – informuje aspirant sztabowy Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej komendy.

Na razie nie wiadomo jak poważne obrażenia odniósł motocyklista. Nim ratownicy zabrali go do szpitala, konieczna była wcześniejsza reanimacja.

Prawdopodobnie w chwili wypadku nie działała sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Hutniczej i Jana Pawła II, co mogło doprowadzić do tego wypadku.

Fot. Agnieszka Jankowska

Dodaj komentarz