Opublikowany: śr, Kwi 26th, 2017

Motocykliści będą zbierać krew dla maluchów

motokrew_maleKlub motocyklowy Gremium MC Radicals oraz głogowski oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zapraszają do udziału w tegorocznej zbiórce krwi dla dzieci – Motokrew Głogów 2017. Akcja już 6 maja na placu pod głogowskim ratuszem.

Pasjonaci jazdy na motocyklach już po raz ósmy organizują zbiórkę krwi dla dzieci w ramach ogólnopolskiej akcji. W tym roku wspiera ich miejscowy oddział RCKiK we Wrocławiu i Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Wydarzenie, które będzie równocześnie inauguracją sezonu motocyklowego w mieście, ma zachęcić głogowian, nie tylko zwolenników dwukołowców, do wspierania szczytnej inicjatywy. Patronem akcji jest prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz.

– W tym roku przygotowaliśmy atrakcje, które powinny zainteresować mieszkańców. W programie m.in. występy artystyczne MOK Głogów, pokaz ratownictwa medycznego, przejazd motocykli ulicami miasta i ich poświęcenie – wylicza Tomasz Kopacki “Diabeł”, koordynator akcji Motokrew Głogów 2017.

Jak zapowiadają organizatorzy, osoby, które postanowią przyłączyć się do zbiórki krwi, mogą liczyć na pewną rekompensatę. Wśród nich zostaną bowiem rozlosowane nagrody. Najważniejszy będzie jednak wspólny cel i pomoc maluchom!

Już dziś zapraszamy na plac przed głogowskim magistratem. Pierwsze atrakcje w sobotę, 6 maja, o godz. 11. Portal regionfan.pl, dwutygodnik “Puls Regionu” oraz Telewizja Regionalna.pl są patronami medialnymi tego wydarzenia.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji akcji w Głogowie można znaleźć na profilu Facebook: https://www.facebook.com/motokrewglogow

motokrew

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..