Opublikowany: pt, Maj 24th, 2019

Anna Zalewska jednak nie pójdzie w korowodzie na Dni Złotoryi

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, minister Anna Zalewska prawdopodobnie nie weźmie udziału w dzisiejszym rozpoczęciu Dni Złotoryi. 

Wczoraj informowaliśmy, że szefowa resortu edukacji zamierza wykorzystać ostatni dzień kampanii wyborczej przed niedzielnymi wyborami do Parlamentu Europejskiego i przekonać do siebie niezdecydowanych mieszkańców powiatu złotoryjskiego. Startująca z listy Prawa i Sprawiedliwości kandydatka miała wziąć udział w tradycyjnym korowodzie rozpoczynającym Dni Złotoryi oraz uczestniczyć we mszy świętej poprzedzającej to wydarzenie. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Do wizyty posłanki w stolicy polskiego złota najprawdopodobniej jednak nie dojdzie. – Dokładnych powodów tej decyzji jeszcze znamy, ale na 99 procent Anna Zalewska nie przyjedzie dzisiaj do naszego miasta. Na tę chwilę nie wiem, czy przeszkodziły jej w tym obowiązki w Warszawie, czy też powód był zupełnie inny – mówi Piotr Mass, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Złotoryi.

Korowód rozpoczynający Dni Złotoryi wyruszy z Rynku o godz. 17.30. Szczegółowy program tegorocznego święta miasta na poniższym plakacie.

.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..