Opublikowany: czw, Maj 23rd, 2019

Zalewska będzie na Dniach Złotoryi. Mieszkańcy nie są zadowoleni

Anna Zalewska, minister edukacji narodowej

Minister edukacji narodowej Anna Zalewska weźmie udział w tegorocznych Dniach Złotoryi. Startująca z listy Prawa i Sprawiedliwości kandydatka w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego ma przejść w tradycyjnym korowodzie rozpoczynającym święto miasta. Wcześniej posłanka zamierza uczestniczyć we mszy świętej w intencji mieszkańców.

Oficjalnie Anna Zalewska, jako szefowa resortu edukacji, przebywa obecnie na urlopie. Jako kandydatka do europarlamentu prowadzi natomiast intensywną kampanię wyborczą. W stolicy polskiego złota chce wykorzystać ostatni dzień przed ciszą wyborczą. Doskonałą okazją ku temu są rozpoczynające się jutro Dni Złotoryi, w których zwykle bierze udział tysiące mieszkańców.

Wielu mieszkańców o planach minister dowiedziało się wczoraj wieczorem. Informację o tym na jednej z grup facebookowych związanych ze Złotoryją opublikował dziennikarz portalu 24legnica.pl. Większość internautów zareagowała na to raczej negatywnie. Pojawiły się nawet pomysły, żeby na znak niezadowolenia z działań Anny Zalewskiej w edukacji przyjść na korowód z charakterystycznymi znaczkami z czarnymi wykrzyknikami na pomarańczowym tle, będącymi logo Strajku Nauczycieli.

Przypomnijmy, że korowód wyruszy o godz. 17.30 z Rynku. Mieszkańcy przejdą ulicami miasta i zakończą przemarsz na ul. Lubelskiej, gdzie w tym roku wyjątkowo odbędzie się inauguracja Dni Złotoryi i Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Płukaniu Złota. Więcej o tegorocznym święcie miasta pisaliśmy tutaj.

Szczegółowy program imprez na poniższym plakacie.

,

 

 

 

Wyświetlonych 2 komentarze
Wyraź swoją opinię
 1. Obserwator pisze:

  Tytuł artykułu: Mieszkańcy nie są zadowoleni
  Link: Mieszkańcy są zadowoleni

  Cenzura?

 2. Szymon Kwapiński pisze:

  Nasz system informatyczny usuwa z adresów artykułów spójniki i krótkie wyrazy w celu optymalizacji długości linku.

  Tutaj inny przykład:
  https://regionfan.pl/samochod-plocie-kierowca-szpitalu/?fbclid=IwAR0NehWegqxqsXNoaDyav4VM3NPIe3au8xL_BAUqyOWJNkQImL57w1-V-Fc

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..