Miarka w końcu się przebrała

Głogowianka, która notorycznie okradała sklepy na terenie miasta w końcu trafi za kratki. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu kobiety.

31-latka została zatrzymana przez policjantów w związku z kradzieżami w drogeriach. Już godzinę po tym jak usłyszała zarzuty i została zwolniona do domu okradła kolejny sklep z kosmetyków.

– Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty w sprawie sześciu kradzieży w sklepach, na terenie miasta. Ukradła w ten sposób kosmetyki o wartości prawie 5 tysięcy złotych. Zaledwie godzinę po tym jak opuściła budynek komendy udała się do drogerii i ukradła kolejne kosmetyki warte kilkaset złotych – mówi Bogdan Kaleta z głogowskiej policji.

I tu cierpliwość stróżów prawa oraz wymiaru sprawiedliwości się skończyła, bo decyzją sądu kobieta została aresztowana na 2 miesiące. Za liczne kradzieże grozi jej nawet 5 lat pozbawienia wolności. Tyle samo może posiedzieć za kratkami znajomy głogowianki, który pomagał jej w przestępczym procederze – odbierał skradziony towar i sprzedawał go innym osobom. Mężczyzna usłyszał już zarzuty paserstwa.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..