Opublikowany: śr, Maj 29th, 2019

Mężczyzna zmarł za kierownicą

W Nieszczycach w powiecie lubińskim doszło do nieszczęśliwego wypadku. Za kierownicą samochodu, prawdopodobnie z przyczyn naturalnych, zmarł mężczyzna. Na miejsce zdarzenia docierają właśnie służby ratunkowe.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników. Wynikało z niej, że na poboczu drogi leży martwy mężczyzna. Potwierdziła nam to już rzeczniczka lubińskiej policji.

– Według wstępnych wiadomości od dyżurnego, kierowca zmarł z przyczyn naturalnych podczas jazdy. Na tę chwilę nie wiemy jeszcze, czy było to zasłabnięcie, zawał czy może coś innego. Samochód znajduje się na poboczu jezdni. Na miejsce jadą właśnie służby. W zdarzeniu nie uczestniczyły inne pojazdy – mówi młodszy aspirant Sylwia Serafin, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. – Póki co nie wiadomo jeszcze kim był kierowca, ile miał lat i gdzie mieszkał – dodaje policjantka.

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..