Opublikowany: wt, Sty 23rd, 2018

Mężczyzna leżał w Kaczawie. Pomogli mu strażacy

Mężczyzna najpierw wskoczył do rzeki, a później nie mógł się samodzielnie z niej wydostać. Konieczna była pomoc strażaków.

Do tego niefortunnego zdarzenia doszło w Wojcieszowie. Mężczyzna wskoczył do Kaczawy, w wyniku czego prawdopodobnie doznał urazu nogi i nie mógł sam wyjść na brzeg. Głębokość rzeki nie stanowiła w tym przypadku większego zagrożenia (ok. 15-20 cm), natomiast niska temperatura powietrza mogła spowodować hipotermię u leżącego w wodzie mężczyzny.

Na ratunek przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotoryi oraz miejscowi ochotnicy wezwani przez służby ratunkowe, które potrzebowały pomocy przy ewakuacji poszkodowanego. Mężczyznę udało się wydostać na brzeg, a następnie karetką pogotowia przewieziono go do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ma tylko uraz nogi.

.

Fot. Zlotoryja112 via Facebook

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..