MĘCINKA. Siekierezada podczas libacji

the-axe-1464808Siekierą w kompana od kieliszka rzucił sześćdziesięciolatek z Kondratowa, który gościł w sąsiedniej wsi Pomocne. Ofiara to czterdziestolatek, któremu na szczęście nic groźnego się nie stało. Policja informację o incydencie otrzymała we wtorek przed godz. 17.

Mężczyźni uczestniczyli w libacji alkoholowej. – W pewnym momencie Edward S. chwycił za siekierę i mierzył nią w Grzegorza M. – relacjonuje aspirant sztabowy Stanisław Orda, oficer dyżurny jaworskiej policji. – Ostrze uderzyło w szyję pokrzywdzonego. Rana okazała się rozległa, ale powierzchowna. Mężczyzna, po udzieleniu pomocy ambulatoryjnej w Jaworskim Centrum Medycznym, został wypisany do domu – dodaje policjant.

Natomiast agresor został umieszczony w policyjnym areszcie. Pozostanie tam do wytrzeźwienia, bowiem – podobnie jak swoja ofiara – miał w organizmie około dwóch promili alkoholu.

– Sprawca, pokrzywdzony, jaki i świadkowie zdarzenia zostaną przesłuchani nie wcześniej, jak w środę. W chwili zdarzenia wszyscy byli pod wpływem alkoholu – uzupełnia aspirant sztabowy Stanisław Orda. Zarzut, jaki usłyszy agresor, zależeć będzie m.in. od opinii, jaką wyda biegły lekarz.

FOTO. FREEIMAGES.COM

Dodaj komentarz

*

code