Opublikowany: wt, Gru 24th, 2019

Lubińskie kolędy w TVN

Fot. Tomasz Folta

Już dziś na antenie stacji TVN będzie można obejrzeć świąteczny koncert, który nagrano w ubiegłym tygodniu w lubińskim kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej.

– Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie wystąpiła z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, aby stworzyć piękne widowisko – zapowiada Mariusz Dziubek, dyrektor i dyrygent Narodowej Orkiestry Dętej w Lubinie.

Koncert składa się z tradycyjnych polskich kolęd, ale w nietypowym ujęciu. W lubińskim kościele zaśpiewały je największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kayah, Andrzej Piaseczny, Aleksandra Gintrowska, Joanna Jakubas, Sławomir Uniatowski, Michał Szpak i Golec uOrkiestra. Wokalistom towarzyszyła 45-osobowa orkiestra dęta, do tego fanfarzyści oraz chórek dziecięcy.

Widzowie usłyszą między innymi „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Lulajże Jezuniu” czy „Wśród nocnej ciszy”.

Koncert, który został nagrany w Lubinie w ubiegłym tygodniu, wyemitowany zostanie w telewizji TVN dziś, 24 grudnia, o godzinie 17.40.

https://www.facebook.com/nodlubin/videos/2237468739887675/?t=0

źródło: Lubin.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..