Opublikowany: nie, Lis 17th, 2019

Lubińska szkoła potrzebuje naszych głosów. Pomóżmy!

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie wystartowała w ogólnopolskim konkursie “Dzieciaki do rakiet”. Jeśli placówka uplasuje się w pierwszej „50”, wygra sprzęt do gry w tenisa oraz profesjonalne szkolenia dla nauczycieli w tej dyscyplinie sportu. Warunek jest jeden. Filmik promujący aktywność fizyczną, nakręcony przez uczniów klasy 3 “b” i ich wychowawczynię, musi uzyskać jak najwięcej głosów internautów. Trzeba się jednak pospieszyć, bo do zakończenia konkursu pozostały już tylko niecałe dwa tygodnie. Zatem do dzieła!

Na pomysł udziału w konkursie wpadła wychowawczyni klasy 3 „b” Magdalena Koman, która natknęła się na niego przypadkowo w Internecie. – Przeglądałam akurat e-dziennik i wyskoczyła mi reklama tego konkursu. Przeczytałam regulamin i uznałam, że mamy szansę. Wymyśliłam filmik promujący sport, a następnie wspólnie z moimi uczniami go nagraliśmy. To był warunek startu – wspomina nauczycielka.

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W tym roku organizator nagrodzi aż 60 szkół. 50 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania, a 10 wybierze komisja sędziowska. Głosowanie potrwa do końca listopada, natomiast trzy dni później, czyli 3 grudnia, poznamy listę zwycięzców.

Aby oddać głos na filmik SP 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie należy kliknąć w ten link, wpisać swój adres mailowy, a następnie kliknąć przycisk „oddaj głos”. Po wykonaniu tych czynności trzeba jeszcze sprawdzić swoją pocztę oraz potwierdzić oddanie głosu. Pamiętajmy, że z jednego adresu e-mail można zagłosować tylko raz dziennie!

Laureaci mogą liczyć na profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci (rakiety, piłki, siatki). Ponadto nauczyciele wychowania fizycznego z każdej zwycięskiej szkoły otrzymają  zaproszenia na specjalne szkolenia, które zostaną zorganizowane wraz z Polskim Związkiem Tenisowym. Szkolenia w pełni przygotują pedagogów do nauki tenisa ziemnego podczas lekcji wychowania fizycznego, a także na zajęciach dodatkowych. Ambasadorkami akcji są znane polskie tenisistki Urszula Radwańska i Iga Świątek.

Lubinianie już nie raz udowadniali, że potrafią się zjednoczyć. Wierzymy, że i tym razem będzie podobnie. Gorąco zachęcamy do głosowania!

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..