Opublikowany: wt, Sie 13th, 2019

Lubińska firma w finale międzynarodowego konkursu

Lubińska firma została zakwalifikowana do finału międzynarodowego konkursu inwestycji audiowizualnych AV Awards 2019. Firma Projekt Multimedia została wyróżniona za realizację systemu w Mediatece w Ostrowie Wielkopolskim. To nie pierwsze wyróżnienie dla lubińskich twórców.

Firma Projekt Multimedia wykonała m.in. wystawę stałą, prezentującą historię miasta, która znajduje się w Lubińskim Muzeum Historycznym. Do tegorocznej edycji konkursu AV Awards została nominowana za wykonanie ostrowieckiej Mediateki. Można w niej samodzielnie skomponować muzykę, nagrać piosenkę, uczyć się rysunku lub programowania robotów. Oprócz zasobów tradycyjnej czytelni do dyspozycji jest wiele urządzeń opartych na nowoczesnej technologii.

– Jesteśmy dumni, że nasze projekty są dostrzegane na arenie międzynarodowej. Warto angażować się w każdą pracę całym sercem – mówi Łukasz Skibiński, dyrektor pionu projektów i wdrożeń w firmie Projekt Multimedia.

AV Awards 2019 to konkurs prezentujący najbardziej zaawansowane technologicznie inwestycje. Wykonana przez lubińską firmę Mediateka powalczy w kategorii “Projekt edukacyjny roku” z inwestycjami wykonanymi w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz w Rosji. W tym roku do konkursu zgłoszono blisko 700 propozycji, co jest rekordową liczbą. Do ścisłego finału zostały zakwalifikowane 73 projekty w 10 kategoriach. Lubińska firma już wcześniej była nominowana do międzynarodowych wyróżnień. Do tej pory doceniono jej pracę przy tworzeniu ekspozycji w Centrum Nauki EKSPERYMENT w Gdyni czy Muzeum Mleka w Grajewie.

Wyniki konkursu lubinianie poznają podczas uroczystej gali, która odbędzie się 11 października w Londynie.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..