Lubinianka zaprezentuje swój pierwszy singiel

Lubinianka Ada Nasiadka, znana ogólnopolskiego muzycznego show wydaje swój pierwszy singiel. „Kartki z kalendarza” fani wokalistki będą mogli posłuchać 12 listopada.

Wokalistka popularność zyskała m.in. dzięki występowi w muzycznym show The Voice of Poland, w którym wystąpiła w 2019 roku. Będąc w drużynie Kamila Bednarka dotarła do aż do odcinków na żywo. Teraz wydaje swój pierwszy singiel..

Jestem bardzo szczęśliwa, ze to się w końcu dzieje, bo przymierzałam się do tego latami. Praca trwała długo, bo było to głównie pisanie do szuflady i, żeby otworzyć w końcu te szufladę wyjąć tekst i zaprezentować szerszej publiczności, to było dla mnie bardzo trudne – przyznaje Ada Nasiadka, wokalistka.

Singiel nosi tytuł „Kartki z kalendarza” Słowa oraz muzykę do niego wokalistka napisała sama.

 Jestem bardzo szczęśliwa, że to się w końcu dzieje, bo przymierzałam się do tego latami. Premiera singla odbędzie się 12 listopada. Moja pierwsza autorska, bardzo osobista piosenka więc troszkę się boję, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze – śmieje się wokalistka.

Klip do utworu stworzył Seweryn Odalski. Jego premiera również odbędzie się 12 listopada.
Utworu będzie można posłuchać na serwisach takich jak YouTube, Tidal czy Spotify. Wokalistka zapowiada, że w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne single.

Dodaj komentarz