LUBIN. Złodziejka gier w rękach policji

Hawrylciów 2Niedługo cieszyła się łupem 36- letnia kobieta, która w jednym z lubińskich sklepów ukradła gry na konsole. Tuż po kradzieży wpadła wprost w ręce miejscowych funkcjonariuszy.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego lubińskiej policji wyjaśniali okoliczności kradzieży sklepowych, w których podejrzany był jeden z mieszkańców naszego miasta. Policjanci sprawdzali monitoring w jednym ze sklepów na osiedlu Centrum w Lubinie, ponieważ ustalili, że mogło tam dojść do kradzieży.

Po szczegółowym przejrzeniu monitoringu okazało się, że ich podejrzenia potwierdziły się, a system zarejestrował fakt kradzieży. Gdy materiał dowodowy został zabezpieczony funkcjonariusze ruszyli w kierunku wyjścia ze sklepu. Będąc już za kasami zauważyli nerwowo zachowującą się kobietę. Postanowili więc ją zatrzymać. Po sprawdzeniu okazało się, że pani chwilę wcześniej dokonała kradzieży gier na konsolę, długopisów oraz markerów – relacjonuje Karolina Hawrylciów z lubińskiej komendy.

36-latka trafiła do policyjnego aresztu, a przed sądem odpowie za za kradzież cudzego mienia.Grozi jej kara do 5 – lat pozbawienia wolności.

DRM/SZAT

Dodaj komentarz