LUBIN. Zaraz przekażą klucze

Gornicza__005Nowe budynki przy ul. Górniczej w Lubinie gotowe na przyjęcie mieszkańców. W kwietniu nastąpi przekazanie kluczy do mieszkań z pierwszego etapu projektu.

Wewnątrz trwają jedynie drobne wykończenia. W ostatnich dniach zakończono prace malarskie, domofonowe, rtv, satelitarne i telefoniczne. Zamontowano także wodomierze i ciepłomierze. Ponadto ułożono płyty na wszystkich tarasach, zakończono montaż wind w budynku oraz przegród, bram garażowych i detektorów centralnego ogrzewania i lpg w garażu.

– Najistotniejszy jest fakt, że zakończyliśmy wszystkie prace zgodnie z planem i już za chwilę będziemy mogli przekazać klientom klucze do ich mieszkań. To dla nas zawsze najprzyjemniejszy moment, bowiem nasza ciężka praca przekłada się na poczucie zadowolenia i komfortu klientów, którzy rozpoczynają nowy etap życia w swoich wymarzonych mieszkaniach – mówi Marcin Zieliński, dyrektor generalny Blockpol-Developer.

Inwestor koncentruje się teraz na pracach związanych z zewnętrzną infrastrukturą otoczenia budynku. W celu zapewnienia przyszłym mieszkańcom bloku warunków użytkowania o najwyższym standardzie i poziomie wygody, wokół inwestycji powstają liczne udogodnienia. Przede wszystkim budowane są drogi dojazdowe oraz chodniki, a także wjazd dla wózków. Ponadto przygotowywany jest teren pod nasadzenia zieleni. Wszystkie prace prowadzone są niezwykle intensywnie, bowiem deweloper planuje przekazanie kluczy do mieszkań już w kwietniu.

Gornicza__004I etap inwestycji składa się łącznie z 48 dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 38 do 64 mkw. 20 spośród nich można jeszcze kupić.

W II etapie inwestycji, który zostanie przekazany do użytkowania w czerwcu bieżącego roku, są znaczące postępy. Właśnie zakończono prace związane z budową ostatniej kondygnacji, co oznacza, że wszystkie piętra są już gotowe. Obecnie na dachu kładziona jest dachówka, a w budynku wstawiane są okna. W tym budynku znajduje się łącznie 36 mieszkań o liczbie pokoi i powierzchni odpowiadającej ofercie z I etapu inwestycji.

Górnicza 5 w Lubinie to kolejne już przedsięwzięcie dewelopera Blockpol. W jej skład wchodzą dwa wielorodzinne budynki mieszkalne wraz z garażem podziemnym. Kompleks zlokalizowany jest w pobliżu terenów zielonych, licznych parków, a także placów zabaw i boisk sportowych. Jest to zatem idealne miejsce do zamieszkania przez rodziny z dziećmi, a także osoby pragnące odpoczywać po pracy z dala od miejskiego zgiełku.

ŹRÓDŁO BLOCKPOL

Dodaj komentarz