Opublikowany: wt, Lis 24th, 2015

LUBIN. Zamiast Zamachowskiego Małecki (WIDEO)

starsi-panowieSpektakl „Piosenki Starszych Panów” odbędzie się przy zmienionej obsadzie. Obok Magdy Umer i Piotra Machalicy widzowie będą mogli zobaczyć Grzegorza Małeckiego, a nie Zbigniewa Zamachowskiego. Sytuacja nastąpiła z przyczyn niezależnych od Centrum Kultury „Muza”. Przedstawienie na pewno nie straci na jakości – zapewniają organizatorzy Jesieni Teatralnej w Lubinie.

W obsadzie spektaklu „Piosenki Starszych Panów”, zaplanowanego na najbliższy poniedziałek w lubińskiej Muzie, nastąpiły niespodziewane zmiany.

Małecki-Z przyczyn obiektywnych, niezależnych od CK Muza w spektaklu, który pokażemy 30 listopada obok Magdy Umer i Piotra Machalicy wystąpi Grzegorz Małecki. 

Grzegorz Małecki jest znany lubińskiej publiczności ze spektaklu “Obietnica poranka” w reżyserii Macieja Wojtyszki. Aktor zagrał w nim u boku Anny Seniuk, znamienitej polskiej aktorki, a prywatnie jego matki. Tymczasem – jak zdradza dyrektor Muzy – Zbigniew Zamachowski obiecał, że wystąpi podczas Jesieni Teatralnej w przyszłym roku.

– Tych z państwa, którzy czują się rozczarowani nieobecnością Zbigniewa Zamachowskiego serdecznie przepraszamy. Aczkolwiek nie jest to nasza wina – dodaje dyrektor Życzkowska-Czesak. 

Osoby, które nie będą chciały obejrzeć spektaklu w zmienionej obsadzie mogą zwrócić bilety w kasie lubińskiej Muzy.

Zobacz także: 

FOT. CK MUZA

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..