LUBIN. Zagłębie na Festiwalu Narodów

KrecikSzósta edycja Festiwalu Narodów w Lubinie rusza już jutro o godz. 15. Tegoroczna odsłona multikulturowej imprezy zapowiada się wyjątkowa pod wieloma względami. Jednym z nich jest udział w imprezie klubów Zagłębia Lubin oraz Cuprum Mundo Lubin.

Na lubińskich błoniach zaplanowano miejsce, gdzie lubińskie kluby sportowe przygotują atrakcje dla kibiców oraz wszystkich chętnych. MKS Zagłębie Lubin rozstawi bramkę do piłki ręcznej oraz namiot z klubowymi gadżetami. Czas będzie wszystkim umilać klubowa maskotka – Krecik.

– Na każdego, kto pojawi się na festynie czekają zabawy i konkursy związane z naszym klubem i piłką ręczną. To kolejna akcja marketingowa MKS Zagłębia Lubin, która tym razem ma na celu zachęcić do przyjścia na mecze naszych drużyn w Superlidze, które odbywać się będą w nowej hali widowiskowo-sportowej Regionalnego Centrum Sportowego, a także do zakupu karnetów i biletów na nowy sezon – mówi Łukasz Lemanik, rzecznik prasowy MKS Zagłębie Lubin.

Podobne atrakcje przygotowali siatkarze. Oprócz tego podczas szóstej edycji Festiwalu Narodów w Lubinie będzie można spróbować potraw z różnych kultur. Na scenie wystąpią zespoły ludowe, a gwiazdą sobotniego wieczoru  będzie Rudi Schuberth.

DRM/ FOT. MKS ZAGŁĘBIE LUBIN 

Dodaj komentarz