LUBIN. Ukradł radio z samochodu

IMG_1978Za włamanie i kradzież odpowie przed sądem mieszkaniec powiatu jaworskiego. Mężczyzna ukradł radio samochodowe. 30-latek dostał się do auta wybijając szybę. Złodziej był kompletnie pijany, miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Niedługo łupem cieszył się mieszkaniec powiatu jaworskiego. Mężczyzna włamał się do auta zaparkowanego w okolicach lubińskiego szpitala i ukradł radio samochodowe. O zdarzeniu funkcjonariuszy poinformował poszkodowany.

– Na miejsce udali się policjanci z wydziału prewencji po zebraniu informacji, co do wyglądu i kierunku ucieczki sprawcy rozpoczęli jego poszukiwania. Jak się okazało włamywacz daleko nie zdołał uciec został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu- mówi Jan Pociecha z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Badania wykazały,że mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trzeźwieje w policyjnym areszcie . Za swój czyn odpowie przed sądem. Za włamanie i kradzież grozić mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

SZAT

Dodaj komentarz