LUBIN. Trwają zapisy do tanecznego show

plakat dance 2014Już piąty raz tancerze z naszego regionu będą mieli okazję pokazać, co potrafią. Szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności podczas LUBIN DANCE będą mieli jednak tylko najszybsi, ponieważ przy zapisie liczy się kolejność a liczba miejsc w konkursie jest ograniczona.

Każdy kto chce wziąć udział w przeglądzie, musi wypełnić zgłoszenie i przesłać je do organizatorów, czyli Centrum Kultury „Muza”. Młodzi tancerze rywalizować będą w dwóch kategoriach: taniec nowoczesny i mini spektakl taneczny. Jest jednak kilka warunków, które muszą spełnić uczestnicy. Muszą mieszkać na Dolnym Śląsku oraz mieć nie więcej niż 25 lat. Swoje umiejętności będą prezentować z 3 kategoriach wiekowych: do 11-u lat, 12 – 15 lat oraz powyżej 15-u lat. Nagradzane są najlepsza choreografia, wykonanie i kostiumy, ogólny wyraz artystyczny oraz oryginalność.

Wypełnioną kartę zgłoszenia (dostępna wraz z regulaminem na stronie www.ckmuza.eu) można dostarczyć faxem, mailem lub osobiście.

– O tym, kto weźmie udział w konkursie, decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona – mówi Beata Kurpińska z Centrum Kultury „Muza”.

Lista uczestników znana będzie po 3 czerwca a sama impreza odbędzie się 14 czerwca w dużej sali Centrum Kultury „Muza”.

SZAT

 

Dodaj komentarz