Opublikowany: wt, Paź 6th, 2015

LUBIN. Szydło obiecuje likwidację podatku od niektórych kopalin(WIDEO)

IMG_0064Jeśli nas wybierzecie i będziemy tworzyli rząd, to obiecujemy, że zlikwidujemy niesprawiedliwy podatek od niektórych kopalin – taką deklarację złożyła Beata Szydło. Lubin jest kolejnym miejscem, które kandydatka na premiera z ramienia PiS odwiedziła w ramach swojej kampani wyborczej.

“Beata na premiera”- takimi okrzykami przywitali mieszkańcy miasta Beatę Szydło, a lokalni politycy PiS bukietami kwiatów. Lubin jest jedynym miastem w regionie, które odwiedziła podczas kampanii do parlamentu kandydatka na premiera

– Lubin to stolica polskiej miedzi, Lubin to bardzo ważny ośrodek gospodarczy dla całego kraju, stąd już koeljna wizyta Beaty Szydło w Lubinie- mówił Krzysztof Kubów, szef lokalnych struktur PiS w Lubinie.

– KGHM jest potrzebne regionowi, Lubinowi i polskiej gospodarce. Jeśli wygramy wybory zlikwidujemy podatek od niektórych kopalin- mówiła na Wzgórzu Zamkowym Beata Szydło.

Aby nie być gołosłowną w swoich obietnicach przedwyborczych, Beata Szydło przywiozła ze sobą i pokazała mieszkańcom stosowny projekt ustawy, która została już złożona do laski marszałkowskiej.

Beata Szydło najpierw odpowiadała na pytania dziennikarzy, następnie swój czas poświęciła mieszkańcom miasta.

SZAT

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..