LUBIN. Powiatowy Urząd Pracy najlepszy na Dolnym Śląsku

IMG_1232Lubiński Urząd Pracy nagrodzony medalem „Pro Publico Bono”. Wyróżnienie przyznało Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Medale m.in. pracownikom lubińskiego urzędu wręczył w Warszawie minister Władysław Kosiniak- Kamysz.

To pierwsze takie wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Lubinie. Zostało przyznane za najlepszą efektywność. Lubin okazał się najlepszy wśród dolnośląskich Urzędów Pracy.

– Takie wyróżnienie cieszy, ale i zobowiązuje. Medal należy się przede wszystkim lokalnym pracodawcom. To dzięki wspólnym staraniom i współpracy możemy pochwalić się tak dużą efektywnością”- mówi Wioletta Jagielska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Lubinie.

Medale dla wyróżnionych urzędów, w tym również dla lubińskiego wręczono podczas Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Uroczystość odbyła się w Warszawie, a medale wręczył Władysław Kosiniak- Kamysz, minister Pracy i Polityki Społecznej.

– Państwowe służby zatrudnienia są podstawą funkcjonowania polityki państwa na rynku pracy- mówił minister, gratulując nagrodzonym.

SZAT

 

 

 

Dodaj komentarz