LUBIN. Policyjny pościg na terenie miasta

palety 2Przejechał przejazd kolejowy przy opuszczonych zaporach. 21-letni lubinianin uciekał przed policją krajową trójką w stronę Legnicy łamiąc przy tym przepisy drogowe. Funkcjonariusze ujęli uciekiniera, który okazał się również złodziejem, ponieważ wiózł w aucie ukradzione wcześniej spod jednego z lubińskich marketów palety.

palety 1Lubińska policja poszukiwała forda mondeo, w którym miały znajdować się skradzione przy jednym z marketów na lubińskim osiedlu Przylesie palety. O kradzieży policjantów poinformował anonimowy mieszkaniec miasta. Podał również markę i kolor auta.

Funkcjonariusze zauważyli mondeo na ulicy Legnickiej. Jednak, gdy próbowali zatrzymać go do kontroli, kierowca dodał gazu i zaczął uciekać.palety 3 Policjanci ruszyli za nim w pościg. Jadąc w stronę Legnicy, kierowca nie zważał na zasady ruchu drogowego, na krajowej trójce w pobliżu salonu Toyoty przejechał przez przejazd kolejowy przy opuszczonych zaporach.

Został zatrzymany kilka kilometrów za Chróstnikiem. W mondeo jechało dwóch mężczyzn, 21 i 22-letni mieszkańcy Lubina. Za kradzież zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 500 zł. Dodatkowo kierowca za wykroczenia drogowe został ukarany mandatem w wysokości 300 zł i punktami karnymi. Mężczyźni musieli również zwrócić palety właścicielowi.

DRM

Dodaj komentarz