LUBIN. Narkotyki ukryli w mieszkaniach

dscf7205Dwaj mężczyźni trafili do aresztu za posiadanie znacznej ilości narkotyków. W mieszkaniach lubinian policjanci znaleźli marihuanę, amfetaminę i wagę elektroniczną. Wszystko wskazuje na to, że zatrzymani mieli zamiar handlować narkotykami.

– Policjanci zabezpieczyli susz roślinny, z którego można by było przygotować blisko 400 porcji oraz amfetaminę, z której podejrzani mogli przygotować ponad 1500 porcji narkotyku. Środki odurzające ukryli w swoich mieszkaniach- informuje Anna Szeliga z KPP w Lubinie.

Poza tym policjanci znaleźli wagę elektroniczną. Wszystko wskazuje na to, że zatrzymani mieli prawdopodobnie zamiar handlować narkotykami.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności sprawy i ustalają skąd zatrzymani mężczyźni mieli środki odurzające, a także czy i na jaką skalę zajmowali się ich rozprowadzaniem.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Jeżeli okaże się, że mężczyźni także handlowali
środkami odurzającymi wówczas może im grozić 8, a gdy w grę będzie wchodzić znaczna ilość środków odurzających, nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 SZAT

Dodaj komentarz