LUBIN. Marek Zawadka pokieruje Centrum Edukacji Przyrodniczej

IMG_0183Marek Zawadka został dyrektorem Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie. Dyrektor Ośrodka Kultury „Wzgórze Zamkowe” będzie prawdopodobnie obie funkcję pełnił jednocześnie.- Marek Zawadka został wybrany ponieważ spełnił niezbędne wymagania- mówi Jacek Mamiński,rzecznik prasowy prezydenta Lubina.

Stosowne wykształcenie, wymagana wiedza oraz doświadczenie w kierowaniu jednostką budżetową, to niewątpliwe atuty które pomogły Markowi Zawadce wygrać konkurs na szefa CEP-u.

– Po przeprowadzonym konkursie uznaliśmy, że Marek Zawadka nie tylko spełnia wymagania, jakie stawialiśmy kandydatom, ale także jego osoba gwarantuje najwyższą jakość działania Centrum Edukacji Przyrodniczej- mówi Jacek Mamiński, rzecznik prasowy prezydenta Lubina.

Nowy dyrektor nie komentuje na razie swojej nowej funkcji i obiecuje, że z dziennikarzami spotka się w przyszłym tygodniu. Prawdopodobnie Marek Zawadka obie funkcje będzie piastował jednocześnie, CEP-owi będzie szefował jednak na pół etatu. Centrum będzie się opiekować Parkiem Wrocławskim, będzie się też zajmować, m.in. edukacją przyrodniczą i organizacją zajęć dla dzieci i młodzieży.

SZAT

Dodaj komentarz