LUBIN. Lubinianie pytają

PIFE_logo_ogolne_poziom_RGB_58Bezpłatne konsultacje w Urzędzie Miejskim. Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematyką dotacji z Unii Europejskiej, a w szczególności przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej. Konsultacje są bezpłatne.

Konsultant udziela informacji o aktualnych możliwościach pozyskania wsparcia z funduszy europejskich. Będzie też można dowiedzieć się ,czy planowany projekt kwalifikuje się do wsparcia z funduszy europejskich. Jakie są zasady uzyskania dotacji w szczególności inwestycyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw? Na to pytanie również będzie można usłyszeć odpowiedź.

-Od rana chętnych nie brakuje. Zanim jeszcze punkt otwarto już ustawiła się kolejka zainteresowanych- mówi Jacek Mamiński, rzecznik prasowy prezydenta Lubina.

Konsultant przedstawia również ofertę pożyczek i poręczeń, finansowanych ze środków europejskich na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Udziela także informacji na temat podstawowych zasad rozliczania dotacji i realizacji projektu dofinansowanego ze środków europejskich.

SZAT

Dodaj komentarz