LUBIN. Koniec laby (WIDEO)

IMG_4804Choć nie zabrzmiał jeszcze pierwszy dzwonek, szkolne korytarze nie świecą już pustkami. Za oknem aura nadal jest wakacyjna ale dla dzieci i młodzieży pierwszy września oznacza koniec odpoczynku.

W I Liceum Ogólnokształcącym w Lubinie, nie wszyscy byli zadowoleni z powrotu do szkoły, zwłaszcza maturzyści, którzy ten rok muszą szczególnie poświęcić nauce.

– Wcale się nie cieszę, że wracam do szkoły. Wakacje się skończyły, a w tym roku egzaminy – mówi Agata, trzecioklasistka.

Dyrektor planuje jeszcze lepsze wyniki niż w ubiegłym roku, a nauczyciele są gotowi do pracy. Uczniowie jeszcze nie do końca.

– Przez pierwszy miesiąc, jak co roku, chcemy ich wdrożyć w system lekcji. Po powrocie z wakacji to nie łatwe – mówi Józef Marciniszyn, dyrektor I LO w Lubinie. – Mamy nadzieję, że w tym roku, nasi uczniowie, pisząc egzamin dojrzałości spiszą się doskonale i nie będzie żadnych poprawek – dodaje.

Rozpoczęcie roku to nie tylko przysięga, którą złożyli pierwszoklasiści. Nie mogło zabraknąć humorystycznego akcentu, czyli krótkiego skeczu.

Wychowawcy zabrali swoje klasy do sal. Zajęć jednak jeszcze nie było. Przedstawiono jedynie plany lekcji. 

Zobacz także: 

Dodaj komentarz

*

code