LUBIN. Komitet Roberta Raczyńskiego wystartował

IMG_8300Komitet Wyborczy Wyborców Robert Raczyński Lubin 2006 został dziś zgłoszony w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Legnicy – poinformował pełnomocnik wyborczy komitetu Tymoteusz Myrda. Ma zostać zarejestrowany w poniedziałek i właśnie wtedy stowarzyszenie rozpocznie kampanię.  

– Program wyborczy zostanie ogłoszony w swoim czasie. Na pewno na konferencjach prasowych będziemy odkrywać poszczególne punkty, a pod sam koniec kampanii jeszcze raz ten program w całości przypomnimy – zapewnia pełnomocnik wyborczy komitetu.

Choć obecny prezydent miasta firmuje komitet swoim nazwiskiem, oficjalnie nie ogłoszono jeszcze czy Robert Raczyński będzie kandydatem na szefa samorządu. Ale na to jest jeszcze czas do 17 października. Spotkania z mieszkańcami, billboardy, ulotki- tak w skrócie ma wyglądać kampania komitetu wyborczego Roberta Raczyńskiego.

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 16 listopada. Oprócz prezydentów, burmistrzów i wójtów wybierzemy w nich także radnych, gminnych, powiatowych i wojewódzkich.

SZAT

 

Dodaj komentarz

*

code