Opublikowany: pon, Cze 13th, 2016

LUBIN. Kino Kobiet już w czwartek

Dzień Matki plakatJak zwykle będzie seans filmowy, ale także wiele innych atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Już w najbliższy czwartek, 16 czerwca, w lubińskim Heliosie kolejne Kino Kobiet. Dla naszych Czytelniczek mieliśmy trzy podwójne bilety na to wydarzenie.

Tym razem kinomanki obejrzą „Dzień Matki”. Pokaz filmu rozpocznie się o godzinie 18.30, ale warto przyjść do kina już o 17. W holu na panie czekać będzie wiele atrakcji. Będzie można między innymi spróbować różnych smakołyków i skorzystać z usług makijażystki. Zaplanowano także konkursy z nagrodami.

Motywem przewodnim tego wieczoru będą wianki z polnych kwiatów. Panie powinny ustroić w ten sposób swoje głowy.

Bilety na Kino Kobiet kosztują 23 zł. Za bilety grupowe – od 15 osób – zapłacimy 20 zł od osoby.

Szczegóły na temat seansu można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy trzy podwójne wejściówki na czwartkowe Kino Kobiet. Otrzymały je trzy osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (13 czerwca) o godzinie 14.00 i wymieniły jedną z trzech znanych aktorek, które grają w filmie „Dzień Matki”. Chodziło o Jennifer Aniston, Kate Hudson lub Julię Roberts.

MRT/ fot. Helios Lubin

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..