LUBIN. Gospel w Muzie

gospelaWarsztaty gospel po raz ósmy odbędą się w Lubinie. Przez dwa dni uczestnicy będą uczyć się pod okiem znawców gatunku. Na zajęcia może zgłosić się każdy niezależnie od wieku czy zdolności wokalnych. Efekty będzie można zobaczyć podczas finałowego koncertu charytatywnego, który zaplanowano na godzinę 17 w niedzielę 13 kwietnia w lubińskiej Muzie.

Dwudniowe warsztaty muzyki gospel rozpoczsię w sobotę 12 kwietnia o godz. 9 w lubińskiej Muzie. Są jeszcze miejsca dla chętnych, by wziąć udział w tym wydarzeniu jak i poćwiczyć umiejętności wokalne pod okiem Collina Vassela, Pauliny Knapik oraz Evy Marii Kondras Bjerager Kamp.

Wynik swojej pracy uczestnicy warsztatów zaprezentują podczas finałowego koncertu charytatywnego, który odbędzie się w dużej sali lubińskiej Muzy.

Bilet na koncert finałowy kosztuje 7 zł. Dochód zostanie przekazany na wyposażenie Warsztatów Terapii Zajęciowej „Promyk” w Lubinie.

Organizatorami warsztatów są Stowarzyszenie „Realna Nadzieja”, Stowarzyszenie „Równe Szanse” oraz Kościół Chrześcijan Baptystów i Centrum Kultury „Muza” w Lubinie.

Udział w warsztatach kosztuje 60 zł. Można zapisać się telefonicznie 504 619 490 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: z_hanaczewski@poczta.onet.pl

DRM/FOT. CK MUZA

Dodaj komentarz