LUBIN. Dziś powitamy Nowy Rok!

fajerwerki-1Przed nami jedyna i niepowtarzalna noc w roku -Sylwester. Dziś wybieramy się na bale, domówki podczas których pożegnamy stary, a powitamy nowy 2015 rok. W taką noc trzeba wyglądać wyjątkowo, zjawiskowo, oszałamiająco i zupełnie inaczej niż na co dzień. Uzupełnieniem stroju będzie odpowiednio dobrana fryzura. Sprawdziliśmy z kamerą, jakie stylizacje sylwestrowe są w tym roku najmodniejsze.

Lakiery z brokatem i zasada, że im więcej błysku na włosach tym lepiej jest w tym roku passe.

– Najmodniejszym uczesaniem dla włosów długich są różnego rodzaju warkocze. Włosy krótkie to z kolei przedziałki, a tył jakby podszyty wiatrem- mówi Dariusz Jankowski, mistrz fryzjerstwa.

Mała czarna czy przeciwnie długa i kolorowa? Problem powraca co roku – w czym pójść na Sylwestra? Jedno jest pewne – powinno być elegancko. Możemy sobie też pozwolić na pewną dozę szaleństwa, bo taka jest przecież ta wyjątkowa noc w roku . Większość z nas Sylwestra spędzi na tzw. domówkach. Ci którzy wybrali imprezę w lokalu na pewno się nie zawiodą, jeśli dzisiejszą noc spędzą w CK Muza w Lubinie.

– Zapraszamy serdecznie, jak co roku można się u nas bawić od godziny 20 do 4 rano – mówi Małgorzata Życzkowska, dyrektor CK „Muza” w Lubinie.

W imieniu całej redakcji życzymy Państwu szampańskiej zabawy sylwestrowej i tylko radosnych chwil w 2015 roku.

SZAT

 

Dodaj komentarz