Opublikowany: śr, Sie 3rd, 2016

LUBIN. Dwa koncerty zamiast jednego

plakat PG2016 hydrozagadkaTym razem nie jeden a dwa koncerty odbędą się w cyklu Piątkowe Granie na Wzgórzu Zamkowym. Najpierw wystąpi zespół z Chile Fe Anastasis, a potem lubiński Hydrozagadka.

Chilijska grupa wokalno-taneczna pojawi się w Lubinie wracając ze Światowych Dni Młodzieży. Ich koncert na Wzgórzu to wynik współpracy Centrum Kultury Muza z Ośrodkiem Kultury Wzgórze Zamkowe. Fe Anastasis wystąpi w Lubinie w najbliższy piątek, 5 sierpnia o godzinie 18. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Zespół nie bierze udziału w głosowaniu publiczności Piątkowego Grania, za to grupa Hydrozagadka, która pojawi się na scenie o godzinie 20, już tak.

Lubińska grupa, jak sami o sobie piszą jej członkowie, gra alternatywną muzykę rozrywkową. Posłuchać jej będzie można zupełnie bezpłatnie.

W trakcie koncertu odbędzie się głosowanie publiczności. Na kartach do głosowania na najlepszy zespół zamieszczone jest dodatkowe pytanie: Jaki zespół chciałbyś usłyszeć podczas Dni Lubina 2017? Z propozycji podanych przez mieszkańców wyłoniona zostanie grupa, która zagra podczas przyszłorocznej edycji święta miasta.

Zespół, który zdobędzie najwięcej pozytywnych głosów publiczności wygrywa koncert podczas Winter Rock in Lubin 2017 przed zespołem Coma, Lao Che i Koniec Świata.

Więcej o Hydrozagadce można znaleźć na Facebooku zespołu. 

MRT/ fot. Pixabay, OK Wzgórze Zamkowe

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..