LUBIN. Bibobit i Wilk wspólnie w Muzie

bibobit2Jazz-hopowy koncert zespołu Bibobit z gościnnym udziałem Kasi Wilk organizuje lubińskie Centrum Kultury „Muza”. Bibobit prezentuje niezwykle oryginalne podejście do mieszania różnych stylów muzycznych. W jego skład wchodzi kwintet jazzowy oraz muzycy prezentujący takie style, jak: rap, loopy, sample, talk box, scratch i electro. Koncert zaplanowano na koniec stycznia. Muza ruszyła ze sprzedażą biletów.

– Zespół Bibobit to sześciu muzyków, których inspiruje połączenie jazzu i hip-hopu i myślę, że to już dużo tłumaczy. Zespół znany jest najbardziej z utworu „Plotka”. W teledysku wspiera ich np. Urszula Dudziak, użyczając również swojego głosu i występuje tam również kabaret Hrabi – mówi Krystyna Huzarewicz z lubińskiej „Muzy”.

Na trąbce w zespole Bibobit gra lubinianin Patrycjusz Gruszecki. Zespół zaprosił do wspólnego występu w Muzie, pochodzącą z Lubina wokalistkę – Kasię Wilk.

– Bilety już są oczywiscie w sprzedaży. Można je kupić w kasie CK „Muza” . W tej chwili w przedsprzedaży kosztują 20 zł. W dzień koncertu będą droższe – dodaje Huzarewicz.

Koncert odbędzie się w sobotę 31 stycznia w dużej sali Centrum Kultury Muza o godzinie 18.

DRM/ FOT. ckmuza

 

 

 

Dodaj komentarz