Opublikowany: pon, Lis 23rd, 2015

LUBIN. Andrzejki dla Blanki

Doskonała zabawa, ale też okazja żeby zrobić coś dobrego. Andrzejki zbliżają się wielkimi krokami. Już 28 listopada o godzinie 19 odbędzie się andrzejkowy bal charytatywny w świetlicy GOK w Oborze. Ważnym punktem imprezy będzie licytacja, z której cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację malutkiej Blanki Koliszak.

Blanka– Staramy się zorganizować jak najwięcej atrakcyjnych fantów. Do wylicytowania będzie np. piłka z podpisami piłkarzy Zagłębia Lubin, a dla pań bon na usługi w gabinecie kosmetycznym. Ze Szklar Górnych przyjedzie piernikowa chatka, także do licytacji – opowiada Łukasz Kwapisz, wiceprzewodniczący rady sołeckiej w Oborze.

Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na pomoc dla rocznej Blanki Koliszak, która boryka się z bardzo rzadką chorobą genetyczną. Dziewczynka bez kosztownego leczenia i rehabilitacji nie będzie w stanie normalnie funkcjonować. Dlatego radzie bardzo zależy, żeby na balu pojawiło się jak najwięcej osób.

Liczba miejsc jest ograniczona, co podyktowane jest warunkami lokalowymi. Świetlica GOK w Oborze pomieści około 100 osób. Do tej pory udział zapowiedziało około 60 gości.

– Od pary pobieramy opłatę w wysokości 200 zł. W tę cenę dla gości wliczony jest słodki bufet, cztery gorące posiłki, wykwintne menu. Oczywiście

będziemy się bawić przy dobrej muzyce, ale mamy nadzieję, że jednocześnie zrobimy coś dobrego dla Blanki. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie – mówi Łukasz Kwapisz.

ML / Lubin.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..