LUBIN. Agresywna i pijana zaatakowała policjanta

agresywnaDo 3 lat więzienia grozi lubiniance, która pod wpływem alkoholu zaatakowała policjanta. Kobieta najpierw agresywnie zachowywała się wobec udzielających jej pomocy ratowników medycznych, a potem wobec funkcjonariuszy w lubińskiej komendzie.

Pogotowie ratunkowe udzielało pomocy 39-letniej kobiecie na osiedlu Przylesie w Lubinie wczoraj około godziny 23. Ratownicy wezwali jednak policję, ponieważ lubinianka była wobec nich agresywna.

– Policjanci na miejscu interwencji stwierdzili, iż kobieta jest nietrzeźwa. Jej zachowanie zagrażało życiu i zdrowiu nie tylko jej, ale i domowników. Zabrali zatem 39-letnią kobietę do radiowozu, która w trakcie przewozu do lubińskiej komendy zachowywała się spokojnie. Jednakże już na miejscu, zaczęła krzyczeć, znieważać policjantów oraz dopuściła się naruszenia nietykalności jednego z funkcjonariuszy, uderzając go w twarz – relacjonuje Karolina Hawrylciów z lubińskiej komendy.

Agresorka trzeźwieje w komendzie. Następnie usłyszy zarzuty znieważenia funkcjonariuszy na służbie oraz naruszenia nietykalności.

DRM

Dodaj komentarz