Opublikowany: wt, Lut 2nd, 2016

LEGNICA/REGION. Narodowcy kontra KOD (WIDEO)

Zrzut ekranu 2016-02-02 o 21.21.07Czyje na wierzchu, kto głośniej krzyczy, kto ma rację? Do programu zaprosiliśmy przedstawicieli Narodowców RP i Komitetu Obrony Demokracji. Chwilowo demonstracje obu ugrupowań przeniosły się do studia naszej telewizji. Grzegorz Żurawiński (KOD) i Robert Stachera (Narodowcy RP) spierali się, kto kogo zagłuszał podczas ostatniej manifestacji w Legnicy, zagłuszając jednocześnie siebie nawzajem… Było gorąco. Zapraszamy do obejrzenia “Gościa dnia”.

 

Wyświetlonych 3 komentarze
Wyraź swoją opinię
 1. Polak pisze:

  Ale ten Narodowiec jest ograniczony. Przyznaje,że robili kontrmanifestację i zaprzecza,że przeszkadzali. Niestety Narodowców jest garstka i nawet taki zdechły KOD ich deklasuje.

  • lopez67 pisze:

   Ograniczony to ty jesteś. Kontrmanifestacja nie oznacza przeszkadzania. To właśnie środowiskom patriotycznym przeszkadzano. A poza tym chyba za bardzo nie przeszkadzali KODowi skoro ci ostatni skandowali “Chodźcie do nas” i “Kochamy was” ?

 2. Z bólem uszu pisze:

  Oglądanie , a zwłaszcza słuchanie tego jąkającego się Rumcajsa to jakiś koszmar. Kim jest ten rozchwiany , wystraszony i nie potrafiący się wysłowić bubek? Aż by się chciało mu pomóc dokończyć sensownie zdanie. Masakra, co za męczarnia. Współczuje rozmówcom , bo nie ma nic gorszego jak prowadzący gorszy od najgorszych rozmówców . Panie położyłeś Pan program. Nikt chyba nie obejrzał go do końca, poza uczestnikami. Zmieńcie go natychmiast, albo wyślijcie na szkolenia z warsztatu dziennikarskiego, dykcji, wystapień publicznych etc.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..