Politechnika przyciąga #dziewczyny (WIDEO)

Legnicka filia PWr rozpoczęła akcję #DziewczynyzPolitechniki. Studentki, wykładowczynie, pracowniczki i przedstawicielki instytucji współpracujących z uczelnią zachęcają panie, by planując przyszłość postawiły na kierunki mylnie kojarzone wyłącznie z mężczyznami.

Trudno o bardziej zachęcający obraz niż uśmiechnięta kobieta. Przedstawiciele legnickiej filii Politechniki Wrocławskiej postanowili właśnie w ten sposób zachęcić przedstawicielki płci pięknej do podjęcia nauki w murach uczelni.

Obecne dziś w nadkaczawskim mieście panie nie miały wątpliwości, że w ich przypadku Politechnika była najlepszym wyborem. Na swoim przykładzie wyjaśniały, dlaczego warto związać swoją przyszłość z uczelnią.

Więcej w materiale wideo TV Regionalna.pl:

I trudno się spierać. Szczególnie, że przychylność względem właśnie studentek deklarował sam dyrektor legnickiej filii.

A studentki, ale i absolwentki, wtórowały tej opinii, zaznaczając, że zakończenie nauki niemal z miejsca gwarantuje atrakcyjną i rozwojową pracę.

#DziewczynyzPolitechniki pokazały się podczas uroczystego wręczenia nagród laureatom konkursu na najlepszą pracę dyplomową, współorganizowanego przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Dodaj komentarz

*

code