LEGNICA. Podpowiedzą, jak zdobyć wsparcie finansowe

IMG_0698Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia z Unii. W ramach mobilnych punktów informacyjnych (MPI) pracownicy będą pełnić dyżury w Chojnowie, Legnickim Polu i Kunicach.

W trakcie tych dyżurów będzie można dowiedzieć się o aktualnych możliwościach wsparcia z funduszy europejskich. Pracownicy PIFE przedstawią zasady uzyskania niskooprocentowanych pożyczek i poręczeń finansowanych ze środków Unii Europejskiej, przeznaczonych na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej. Wskażą, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług, w ramach MPI, mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej. Konsultacje są bezpłatne.

Najbliższe konsultacje w subregionie legnickim:

Chojnów, 24 września 2014 r. – siedziba Urzędu Gminy, ul. Fabryczna 1, godz. 10-13

Legnickie Pole, 26 września 2014 r. – siedziba Urzędu Gminy, ul. Kiliana Ignacego Dientzenhofera 1, godz. 10-13

Kunice, 30 września 2014 r. – siedziba Urzędu Gminy, ul. Gwarna 1, godz. 10-13

Mieszkańcy Legnicy i okolic mogą na bieżąco korzystać z bezpłatnych usług świadczonych przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy. Zapytania można kierować drogą telefoniczną, e-mailem lub zgłosić się bezpośrednio do jego siedziby. Punkt mieści się przy ul. Rycerskiej 24 (budynek Letia Business Center).

Pracownicy są dostępni pod numerami telefonu: 76 723 54 81 i 76 723 54 81 oraz adresem pife.legnica@dolnyslask.pl. Od września punkt jest czynny w poniedziałki w godzinach 8-18, w pozostałe dni robocze w godzinach 8-16.

Dodaj komentarz