LEGNICA. Grożą im srogie kary (WIDEO)

13262407_10154281182205854_330409304_oOstrą amunicję, środki odurzające i wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy znaleźli w jednym z legnickich mieszkań policjanci specjalizujący się w przestępczości narkotykowej. Co ciekawe, pod tym adresem zatrzymali nie tylko czwórkę podejrzanych, ale także kolejnego delikwenta, który podczas ich nalotu… pojawił się z metamfetaminą!

I tak lista zamieszanych w proceder poszerzyła się do pięciu osób, które liczą od 27 do 44 lat. Wśród nich jest także 28-letnia kobieta.

– Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli, poukrywane w różnych miejscach, środki odurzające w postaci kilograma marihuany, kilkunastu przygotowanych porcji amfetaminy i metamfetaminy, niemal sto paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy, pięćdziesiąt kilogramów tytoniu i czternaście sztuk ostrej amunicji – wylicza Anna Farmas-Czerwińska z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Cała piątka trafiła do policyjnego aresztu. Mundurowi zawnioskują do sądu o ich tymczasową izolację. W zależności od zaangażowania w proceder, usłyszą różne zarzuty. Maksymalnie grozi im kara do 10 lat więzienia.

FOT. ARCHIWUM POLICJI

Dodaj komentarz

*

code