LEGNICA. Donatan i Cleo gwiazdami niedzielnego Finału

IMG_1301W najbliższą niedzielę, 11 styczni, odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Legnicy WOŚP zagra w Galerii Piastów. Wystąpią m.in. Photony oraz Donatan i Cleo.

Finał rozpocznie się o godz. 12. Wystąpią m.in.: wykonawcy z Młodzieżowego Centrum Kultury, Zespół Pieśni i Tańca „Legnica”, Zespół Pieśni i Tańca „Kyczera”, grupa taneczna Black Time System, raper Brudnych Ulic Pastor, wykonawcy Studia Artystycznego Fame, Struktura, Zielony Groszek, Why czy Legnickie Morsy. Jako ostatni na scenę wyjdą uwielbiani przez publiczność Donatan i Cleo.

W przerwach między występami odbywać się będą licytacje. Wieczór zakończy o godz. 20 tradycyjnym światełkiem do nieba.

W Legnickim Centrum Kultury do dziś trwa zbiórka przedmiotów, które zostaną wylicytowane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy, kto chciałby podarować Orkiestrze coś na licytację, może przynieść gadżet do LCK (wejście od ul. Chojnowskiej), do pokoju nr 126 (sekretariat) na I piętrze, do godz. 15. Można wystawić na licytację także usługę czy udział w wydarzeniu.

Wybrane dary zostaną zlicytowane ze sceny podczas finału WOŚP, pozostałe trafią na aukcje internetowe na rzecz Orkiestry. Będzie je można znaleźć na Allegro (użytkownik: „Lekart”).

Organizatorzy proszą ofiarodawców, aby do przekazywanych darów dołączali kartki z krótkim opisem przedmiotu, usługi czy wydarzenia oraz proponowaną ceną. Zbiórka trwa do dziś, czyli 5 stycznia. Szczegóły pod nr tel.: 76 72-33-723 lub 76 72-33-700.

Z

Dodaj komentarz