Opublikowany: pon, Paź 21st, 2019

LBO: Ostatnie godziny na oddanie głosów

Do dziś, do godz. 17, legniczanie mogą oddawać swoje głosy na inwestycje zgłoszone w ramach Legnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020. Przypomnijmy, że do wyboru jest 38 projektów, na które można oddać w sumie 5 głosów.

Koniec głosowanie w ramach VII edycji LBO zbliża się wielkimi krokami. Swoje poparcie dla wybranych zadań można wyrazić już tylko do godz. 17. A jest w czym wybierać. W tym roku zakwalifikowano 38 projektów. Wybrać spośród nich może każdy legniczanin. Do dyspozycji jest 5 punktów, które można przypisać wybranej inwestycji lub kilku projektom z różnych obszarów miasta.

– Tradycyjnie mamy do wyboru dwie metody oddania swojego głosu: w jednym z 16 punktów do głosowania lub przez internet, korzystając ze strony lbo.legnica.eu. Oba głosowania składać się będą z czterech etapów. W pierwszym udajemy się do jednego z punktów do głosowania lub wchodzimy na stronę lbo.legnica.eu i naciskamy przycisk Głosuj – informuje Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy. – W etapie drugim wprowadzamy poprawnie swoje dane, czyli imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer PESEL. Następnie przechodzimy do trzeciego etapu, w którym przyznajemy 5 punktów na jeden wybrany projekt lub dzieląc na kilka różnych projektów z dowolnego obszaru miasta – dodaje urzędnik.

Czwarty etap wymaga podania numeru telefonu komórkowego, na który otrzymamy kod weryfikacyjny. Należy wpisać go w odpowiednie miejsce formularza. Ważne: jeden numer pozwala otrzymać maksymalnie do 5 kodów autoryzacji, co oznacza, że może z niego skorzystać nawet pięć osób.

Gdzie głosować? Oto lista punktów:

· Zespół Szkół Samochodowych, ul. Słubicka 7
· Filia nr 2 Legnickiej Biblioteki Publicznej, ul. Pomorska 56
· Filia nr 1 Legnickiej Biblioteki Publicznej, ul. Gojawiczyńskiej 4
· Filia nr 4 Legnickiej Biblioteki Publicznej, ul. Heweliusza 7/N
· Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Polarna 1
· Miejskie Przedszkole nr 3, ul. Rzemieślnicza 10
· Szkoła Podstawowa Nr 19, al. Rzeczypospolitej 129
· Centrum Dialogu Obywatelskiego, Rynek 4
· II Liceum Ogólnokształcące, ul. Zielona 17
· Młodzieżowe Centrum Kultury, ul. Mickiewicza 3
· Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Jaworzyńska 47
· Miejskie Przedszkole Nr, ul. Krzemieniecka 1
· Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Lotnicza 26
· Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Marynarska 31
· Filia nr 5 Legnickiej Biblioteki Publicznej, ul. Wielogórska 41

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..