Opublikowany: pt, Cze 1st, 2018

Kurier o lepkich rękach

Zamiast dowozić paczki do mieszkań adresatów, postanowił szybko się wzbogacić. Liczył, że kradzież ujdzie mu na sucho, ale sprawa trafiła na policję, a śledztwo szybko doprowadziło funkcjonariuszy do niego. 36-letni kurier może teraz trafić za kraty.

Pod koniec maja do legnickich policjantów dotarło zgłoszenie kradzieży 5 telefonów komórkowych i tabletu z terenu jednej z firm kurierskich. Funkcjonariusze, którzy zajęli się sprawą ustalili, że może być w nią zamieszany jeden z pracowników. Gdy tylko do podejrzanego kuriera dotarła ta wiadomość, postanowił szybko zakończyć swoje kłopoty.

– Mężczyzna dowiedział się o zgłoszeniu kradzieży mienia na policję wobec czego zdecydował się oddać skradzione fanty. Zajmujący się tą sprawą śledczy szczegółowo przesłuchali 36-latka na okoliczność seryjnej kradzieży telefonów oraz tableta. W trakcie czynności mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu – relacjonuje podkom. Iwona Król-Szymajda, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

36-latek niebawem stanie przed sądem. Grozi mu nawet pięcioletnia odsiadka.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..