Krwawa sprzeczka pod Jaworem

We Mściwojowie, koło Jawora, rodzinna sprzeczka wymknęła się spod kontroli. W ruch poszedł nóż. Jeden z uczestników został poważnie zraniony. Na miejscu zjawiły się pogotowie i policja.

Do zdarzenia doszło przed południem w Dniu Wszystkich Świętych. Podczas sprzeczki w jednym z domów jeden z uczestników użył noża. Do poważnie zranionego mężczyzny wezwano pogotowie.

Na miejscu pierwsi zjawili się jaworscy ratownicy medyczni, którzy udzielili pierwszej pomocy. Ze względu na poważne obrażenia wezwano też pogotowie. Poszkodowanego odwieziono do szpitala specjalistycznego w Legnicy. Krwawą kłótnię bardzo przeżył starszy mężczyzna, który był świadkiem szarpaniny. Został on również hospitalizowany – przewieziony do Jaworskiego Centrum Medycznego. Policja zatrzymała sprawcę ataku oraz ustala okoliczności tego zdarzenia.

  1. “Na miejscu pierwsi zjawili się jaworscy ratownicy medyczni, którzy udzielili pierwszej pomocy. Ze względu na poważne obrażenia wezwano też pogotowie”
    Kto to kurna pisał ? Ktoś to czytał przed publikacją ?
    Ratownicy medyczni pojawili się najpierw A później pogotowie ? W sensie że co, z buta przyszli A karetka przyjechała później sama czy jak ? Drogi autorze, na miejscu początkowo przyjechał jeden zespół ratownictwa medycznego, który po rozpoznaniu sytuacji i ciężkości stanu pacjenta postanowił poprosić o pomoc drugi zespół, żeby jak najskuteczniej zawalczyć o życie poszkodowanego. Proszę czytajcie co publikujecie.

Dodaj komentarz

*

code