Opublikowany: pt, Sie 16th, 2019

Krokodylek i spacer po linach

Już w przyszły piątek, czyli 23 sierpnia, odbędzie się wielkie otwarcie Parku Linowego w Lubinie. Z tej okazji organizatorzy przygotowali dla mieszkańców mnóstwo atrakcji, które potrwają aż trzy dni.

Dwie trasy, każda o długości 130 metrów i z przeszkodami o różnym stopniu trudności. A na końcu każdej z nich wieże ze zjeżdżalniami. Mniej więcej tak właśnie wygląda nowo powstały Park Linowy w Lubinie. Obiekt jest w pełni bezpieczny, a zapewniają to m.in. specjalne siatki ochronne rozłożone na niemal całej jego powierzchni. W parku jednocześnie będzie mogło się bawić od 100 do 120 osób. Jest on bezobsługowy, a korzystanie z niego bezpłatne.

Oprócz tego w Parku Leśnym powstał również plac zabaw dla mniejszych dzieci w kształcie wielkiego krokodyla, do wnętrza którego będzie można wejść. Ze wszystkich atrakcji będzie można korzystać w godzinach otwarcia Parku Leśnego. Więcej na temat całego kompleksu pisaliśmy tutaj.

Już niebawem, bo w przyszły piątek, każdy będzie mógł poczuć tę dawkę adrenaliny na własnej skórze, bowiem właśnie tego dnia rozpocznie się wielkie otwarcie Parku Linowego. Mieszkańcy, którzy wezmą udział w tym ciekawym wydarzeniu, nie powinni narzekać na nudę. Warsztaty rodzinne, strefa dziecka, a także gry i zabawy z dawnych lat – to tylko niektóre z atrakcji przygotowane przez organizatorów, wśród których głównym jest Muzeum Historyczne w Lubinie. Po takich emocjach można zgłodnieć. Na szczęście na miejscu będzie strefa cateringowa, gdzie zjemy i pysznie i tanio. Zabawa potrwa przez trzy dni, od piątku do niedzieli, w godz. 12-18. Wstęp jest bezpłatny.

Warto również dodać, że Park Linowy od kilku dni ma swój własny profil na Facebooku. Warto na niego zaglądać, ponieważ publikowane będą tam m.in. wszelkie nowinki dotyczące wydarzeń organizowanych w parku.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..