Krav Maga pomaga Nataszce!

Jak się bronić, kiedy np. podczas wieczornego biegania ktoś nas zaatakuje? Jak zareagować, gdy napadnie na nas nożownik? Nauczą tego instruktorzy krav magi, którzy zapraszają na trening. Wszystko w szczytnym celu, bowiem cały dochód z treningu zostanie przeznaczony na operację serca małej Nataszki Michalskiej.

Lubińscy instruktorzy krav magi zapraszają na wyjątkowy trening. Wyjątkowy, bo w szczytnym celu. Cały dochód zostanie bowiem przeznaczony dla Nataszki Michalskiej. 4-latki z Lubina, która wymaga pilnej operacji serca.

– Już wiemy, że np. na treningu nauczymy się, co zrobić w sytuacji, kiedy podczas wieczornego biegania, ktoś nas zaatakuje. Jak się wyswobodzić z uchwytu, jak obronić przed kopnięciem oraz jak zachować w sytuacji, gdy ktoś wyciągnie nóż – zachęca Adam Grzeziółkowski, instruktor Krav Maga-Be Safe w Lubinie.

Trening odbędzie się 23 października o godzinie 11 i będzie trwał trzy godziny. Instruktorzy na trening zapraszają do Szkoły Podstawowej nr 5 w Lubinie. Na wydarzenie obowiązują zapisy pod numerem telefonu 602 255 394.

– Zasady są proste, zapisujemy się, podajemy, czego chcemy się nauczyć, przychodzimy na trening, bierzemy buty na zmianę na salę gimnastyczną, strój sportowy, wodę do picia, odrobinę chęci na trening i cegiełkę dla Nataszy w kwocie 60-zlotych. No chyba, że ktoś może wpłacić oczywiście więcej, bo każda złotówka się liczy – dodaje Grzeziółkowski.

Adam Grzeziółkowski podkreśla, że Krav Maga jest skierowana do wszystkich bez względu na wiek, płeć czy kondycję, bowiem każdy powinien wiedzieć, jak należy się obronić w sytuacji zagrożenia życia. Trening charytatywny zorganizowano z potrzeby chwili. Sekcja Krav Maga-Be Safe ma za sobą sporo podobnych akcji, jak na przykład zajęcia i zbiórka dla Domów Dziecka w Polkowicach, Głogowie, Legnicy czy dla Domów Samotnej Matki w Ścinawie i Legnicy.

Zdjęcia: http://www.kravmaga-besafe.pl/

Dodaj komentarz