KRAJ. Legniczanin z supermodelką

chabiorAktor Janusz Chabior wystąpił w teledysku do piosenki Doroty Masłowskiej „Chleb”. Pisarka, uhonorowana Nagrodą Literacką Nike, wydała niedawno płytę, która – jak cała jej twórczość – znów zaskakuje. Zarówno odbiorców, jak i krytykę. Klip został umieszczony w sieci w ostatni poniedziałek. Dziś ma już ponad milion odsłon.

Pochodzący z Legnicy Janusz Chabior zagrał w nim księdza. W teledysku występuje światowej sławy modelka Anja Rubik. Jedna z najbardziej znanych Polek wciela się w rolę dziewczyny z wielkomiejskiej płyty, odzianej w białe kozaczki i zakochanej w wytatuowanym atlecie. Ponadto w filmiku występują m.in. krytyk teatralny i kulinarny Maciej Nowak oraz pisarz i publicysta Jakub Żulczyk.

Muzyczny materiał Doroty Masłowskiej inspirowany jest kulturą dresiarską. Artystka, znana dotąd głównie z pisania, tym razem śpiewa piosenki, do których sama skomponowała muzykę i napisała teksty.

Dla legnickiego aktora, który osiem lat temu wyprowadził się do stalicy, występ w teledysku to nie pierwszyzna. 51-letniego Janusza Chabiora można oglądać m.in. w Projekcie Warszawiaka „Nie ma cwaniaka na warszawiaka” czy w oficjalnym klipie Myslovitz do utworu „Ukryte”.

JOM

Dodaj komentarz