Konkurs na żart-kartkę

Może być świąteczna, urodzinowa lub z każdej innej okazji, ale musi mieć humorystyczny charakter. To jedyne ograniczenie w Konkursie Plastycznym na Okolicznościową Kartkę Satyryczną „żart-KARTKA – czyli ubaw po pachy”, ogłoszonym przez Polkowickie Centrum Animacji.

– Konkurs skierowany jest do dzieci i dorosłych, w każdym wieku – informują organizatorzy. –  Tematem pracy konkursowej jest wykonanie kartki okolicznościowej, na przykład, walentynkowej, świątecznej, urodzinowej lub z innej dowolnej okazji. Jedynym ograniczeniem jest to, że kartka musi mieć charakter humorystyczny.

To przede wszystkim będzie oceniać komisja, ale także oryginalność, trafność ujęcia tematu oraz estetykę wykonania.

Własnoręcznie wykonane prace należy dostarczyć do 30 kwietnia na adres: Polkowickie Centrum Animacji, ul. Skalników 4, 59-100 Polkowice. Każda z nich musi być opatrzona metryczką (imię, nazwisko, wiek, numer telefonu, adres e-mail). Informacji na temat konkursu udziela Agata Baran: nr tel. 76 746 88 20 lub e-mail: agata.baran@pca.pl a jego regulamin znajduje się na stronie internetowej PCA.

Wernisaż wszystkich prac odbędzie się 10 maja o godz. 18 w Galerii „Rynek 26”.

Fot. UR

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..