Opublikowany: pt, Cze 28th, 2019

Koniec poszukiwań. 22-latek odnaleziony

Policja odnalazła poszukiwanego 22-latka Dariusza Pankraca. Funkcjonariusze informują, że mieszkaniec gminy Kunice został odnaleziony na terenie kraju i dziękują wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję poszukiwawczą.

Wczoraj funkcjonariusze apelowali za pośrednictwem mediów o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 22-latka. Dziś akcja została już zakończona.

– Legniccy policjanci, jak tylko otrzymali zgłoszenie o zaginięciu, natychmiast powiadomili wszystkie jednostki na terenie kraju, iż mężczyzna ten jest poszukiwany jako zaginiony. Dzisiaj w godzinach porannych policjanci odnaleźli młodego mężczyznę na terenie kraju. Na szczęście 22-latkowi nic się nie stało – relacjonuje st. sierż. Anna Tersa.

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Siarowska pisze:

    jesli dzecko ucieka od rodziców to napewno bardzo zle dzieje sie w tej rodzinie ! Szkoda chlopaka. Wspolczujemy takich rodzicow. Moze to matka jest zaborcza?

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..