Opublikowany: pon, Lis 4th, 2019

Kolejny efekt obywatelskich starań

W centrum Legnicy zakończyła się już kolejna inwestycja, którą mieszkańcy wybrali jako najpilniejszą w tej części miasta, w ramach Legnickiego Budżetu Obywatelskiego 2019.

Firma Fortum przekazała do odbiorów końcowych przebudowaną drogę wewnętrzną w kwartale ulic: Chojnowskiej, Piekarskiej oraz Rynku, w sercu Legnicy. Efekt prac to wygodna jezdnia wraz z chodnikiem.

– Inwestycja realizowana była w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego. Prace polegajły na zdjęciu starych płyt betonowych z jezdni i zastąpieniu ich nowymi. Nowe nawierzchnie ma też chodnik – informuje Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

To nie pierwsze zadanie, które w ostatnich kilku latach zostało wykonane w tym rejonie miasta właśnie wskutek głosów poparcia legniczna. Wcześniej przebudowano chodniki przy kościele św. Jana i ul. Paderewskiego.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..