Kierowcy, omijajcie Karwiany! Kilkukilometrowe korki na A4

Trwa drugi dzień remontu autostrady A4. Dziś sytuacja na drogach jest jeszcze gorsza niż wczoraj. Korki tworzyły się na jezdni od strony Opola, gdzie drogowcy wprowadzali zwężenia przed remontowanym odcinkiem przy samych bramkach poboru opłat. Prace wykonywane są także na jezdni od strony Wrocławia. Tam również utworzył się spory zator. Łącznie zakorkowane są drogi na długości kilkunastu kilometrów.
Fatalne wieści dla kierowców poruszających się autostradą A4 w okolicach Wrocławia. Na wysokości punktu poboru opłat Karwiany trwa remont, co powoduje się tworzenie korków. Ich długość osiąga już łącznie kilkanaście kilometrów. Swoje trzeba odstać, jadąc  zarówno od strony Wrocławia, jak i od Opola. Jeśli ktoś nie musi to lepiej, żeby omijał autostradę i drogę nr 8 w okolicach Wrocławia. Niewiele bowiem wskazuje na to, by sytuacja miała dziś poprawić.
O utrudnieniach na A4 ostrzega także dyżurny Zespołu Zarządzania Ruchem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu.

Punkt W związku z remontem autostrady A4 przy PPO Karwiany na odc. od km 154+700-157+300:

-Zator w kierunku Katowic ma długość około 8,5 km

– Zator w kierunku Wrocławia ma długość około 2,5 km

Swoje robi także pogoda. Z powodu intensywnych opadów deszczu, wiele osób zdecydowało się dziś na podróż autem.

Więcej o rozpoczynającym się remoncie dolnośląskiego odcinka A4 pisaliśmy tutaj.
Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..